Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava KCHŠ Zbraslav u Brna

Obvykle se zúčastňuji klubových výstav KCHŠ na podzim v Mladé Boleslavi, ale letos jsem udělala výjimku a jela až na Zbraslav u Brna. Vzala jsem benjamínka 14 měsíční Deboru z Břekové aleje "Debí". Cesta tam byla v pohodě, protože jsem jela hodně brzy nad ránem a na D1, kterou tak nenávidím bylo úplně prázdno. Cesta zpět byl očistec. Kromě 3 úseků, kde se pracovalo a byla zde snížena rychlost na 80km/h, nás čekala zácpa. Na 75-72 km směr ku Praze silničáři stříkali na silnici pruhy a ze tří jízdních pruhů svedli vše do jednoho, takže jsme ty tři kilometry popojížděli 3/4 hodiny na jedničku, po pár metrech. Prima dělat to v dopravní odpolední špičce v neděli :-D Ale asi by byla nuda, kdybych jednou projela dálnici bez komplikací.

Kynologický areál, ve kterém se výstava konala je v pěkném místě a i počasí k nám bylo shovívavé. K vidění bylo vidět hodně krásných vlčích špiců/keeshondů. Přihlášeno bylo 11 jedinců. V naší třídě mladých nastoupily dvě fenky. Deborka se docela pěkně předvedla a moc se líbila. Dostala krásný posudek CAJC a dokonce i BOS - Nejlepší z opačného pohlaví. Děkujeme. Mám hroznou radost. Je to náš první CAJC. 

p5170077.jpg

Debora z Břekové aleje - tř. mladých - V1, CAJC, BOS

posuzovala paní Lenka Frnčová

klubova-vystava-kchs-zbraslav2015---debora.jpg

Debora z Břekové aleje - V1, CAJC, BOS; Addys Ejmi-Lu - V1, CAJC, BOJ;  Logan Šumbarský pramen -V1, CAC, BOB

fotil:Ladislav Frnčo

BOJ získal obřík Addys Ejmi-Lu. Na výstavě se předvedl i bráška Doník a náš taťulda Korzár Šumbarský pramen. Ten již ve třídě čestné jako "starý" ostřílený mazák. BOB vyhrál zaslouženě Logan Šumbarský pramen. Gratulujeme. Nakonec jsme se s některými pokusili udělat hromadnou fotku. Děkuji všem za krásně strávený  den.

p5170071.jpg

Zleva : Anny a Addys Ejmi-Lu , Danny Střed Moravy, Logan Šumbarský pramen , Debora z Břekové aleje , Doniphan z Břekové aleje a Korzár Šumbarský pramen

p5170075.jpg

Danny Střed Moravy,  Logan Šumbarský pramen + Debora z Břekové aleje, Doniphan z Břekové aleje + Korzár Šumbarský pramen

p5170080.jpg

Anny a Addys Ejmi-Lu, Danny Střed Moravy, Logan Šumbarský pramen , Debora z Břekové aleje 

 
 
Výsledky  Německý špic vlčí/keeshond
 
psi
tř. dorostu
Benny Týnská hora       VN 1    
tř. mladých
Addys Ejmi‐Lu         V 1, CAJC, BOJ    
JCh. Doniphan z Břekové aleje    V 2    
Viteal Palumar     V 3    
tř. otevřená
Danny Střed Moravy     V 2, Res. CAC    
Eldorado Strauss of Bloom White    V1, CAC  
 tř. vítězů 
C.I.B. Logan  Šumbarský pramen    V1, CAC, Nejlepší pes KV, BOB
tř. čestná
C.I.B. Korzár Šumbarský pramen    V1    
 
feny
tř. štěňat
Zulu Palumar         VN 1  
 tř. mladých
Anny Ejmi‐Lu         V 2    
Debora z Břekové aleje     V1, CAJC,  BOS    
tř. vítězů 
Ch. Pralines Palumar       absence